Taşınma Sigortası

Taşınma Sigortası

Özel ve de resmi olan bütün kurumların nakliyat işlerini ne kadar dikkate aldıkları ve de bu süreçte, kargo ve de nakil gibi işlemlerini gerçekleştirecek olan firmalara ne kadar güvenmeleri gerektiği, piyasa koşullarında bilinen büyük bir gerçektir. Size bu konuda sonsuz güven sağlarken, ayrıca bütün nakil ve kargolanacak ürünlerinizi istemeniz doğrultusunda sigortalatıyoruz. Böylece tek bir firmadan birden fazla hizmet almış ancak, tek hizmet bedeli ödemiş oluyorsunuz. Gelin daha ayrıntılı bir şekilde nakliyat projelerimizi sizlerle görüşelim.

Kurumumuzu yani; Bafa Grubu daha yakından tanımak ve de size sunmayı planladığımız tüm nakliyat hizmetlerini incelemek üzere, web sayfamıza erişim sağlamakta özgürsünüz. Hak ettiğiniz nakliyat hizmetini almak için, bu piyasada parmakla gösterilen bir ekibe sahip olan kurumumuzu tercih etmeniz gerekiyor.

 

Kurumsal Yük Taşımacılığı

Taşınması gereken bir ürün ya da malzemenin varması gereken adrese o yükü zamanında ulaştırabilen bir firmayı piyasada bulmanız zor. Bunun nedeni ise; tam anlamıyla nakliyecilik konusunda firmaların kendilerini geliştirememeleridir. Yükünüzü saklanması ve de muhafaza edilmesi uygun olan koşullarda kaza ve de herhangi bir aksamaya karşı sigortalayarak daha sonrasında talep ettiğiniz tarihte verdiğiniz adrese ulaşımını sağlıyoruz.

Yüksek derecede sorumluluk ve de dikkat gerektiren taşımacılık ve de nakliyat hizmetini sizin gibi önemli kurumlara ve de kişilere sağlayarak piyasada ki yerimizi de daha sağlam hale getirmeyi planlıyoruz. Sizin, bizi tercih etmeniz ve de memnuniyetinizi bizlerle paylaşmanız ise bizim için çok değerli bir geri dönüştür. Bizimle çalışarak kendinizi çok daha rahat bir iş hayatına adapte edebilirsiniz. Bırakın yüklerinizi biz taşıyalım.

 

Nakliye Sigortası Nedir?

Nakliye sigortası nedir, nasıl yapılır diye yoğun bir araştırma içerisine girmenize gerek yok. Çünkü biz size nakliye hizmetine ek olarak, nakliye sigortası ayrıcalığı da sunuyoruz. Nakliye sigortasını yaptırdığınız an, gözünüz kapalı bir şekilde yükünüzü istediğiniz adrese göndermenizi sağlıyoruz. Nakliye sigortamızın kapsamında; hasar, nakliye soncunda meydana gelen aksama, yanlış adres teslimi ya da herhangi bir gecikmeden dolayı karşılaşabileceğiniz tüm maddi zararlar, koşullar oluştuğu sürece tarafımızdan ödeniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşımacılıkta sigortanın önemi? uluslararası taşımacılıkta sigortanın önemi nedir?

En iyi şartlarda paketlenen değerli eşyalarınızın dış faktörler tarafında zarar görmesini istemediğinize eminiz. Değerli eşyalarınızın sigortalanması ile aklınız asla eşyalarınızda kalmayacak, olası bir talihsizlik durumunda da eşya bedeli size verilecektir, Böylece hiçbir şekilde zarara girmeyeceksiniz.

Uluslararası taşımacılıkta sigorta şart mıdır?

Firmamıza ulaşmanız halinde nakliye sigortacılığı hakkında gerekliliğine dair detaylı bilgiler aktarılacaktır.

Nakliye sigortası nasıl yapılır? Taşımacılıkta sigorta nasıl yapılır?

Zorunlu olan bu sigortayı yaptırmak siz müşterilerimiz için oldukça faydalıdır. Taşınma sırasında herhangi bir yıpranma veya kayıp durumunda bütün hasarınız karşılanmaktadır. Detaylı bilgi ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen arayın!

Sizi arayalım

Taşınma bilgilerinizi paylaşın.