Blog

Son yıllarda tüm alanlardaki teknolojik gelişmeler, taşımacılık sektörünün de gelişmesini sağlamıştır. Ülkemizde yeni havalimanlarının kurulması, havayolu taşımacılığının önem kazanmasına neden olmuştur.
Devamını Oku
Uluslararası taşıma hizmeti dünyada en yaygın kullanılan hizmetlerden biridir. Bu uluslararası evden eve nakliyat ağı ile birlikte Türkiye’nin her bölgesinden Dünya'nın her yerine taşıma hizmeti gerçekleştiriliyor.
Devamını Oku
Uluslararası nakliyat firması seçimi için bazı kriterler göz önünde bulundurulmalıdır. Öncelikle anlaşacağınız nakliyat firmasının c3 belgesi olması gerekir. Ulaştırma bakanlığı tarafından verilen bu belge çok önemlidir.
Devamını Oku
Türkiye’den başka bir ülkeye taşınmak isteyenler için bu sürecin daha kolay ve sorunsuz geçmesini sağlamak adına sunulan uluslararası evden eve taşımacılık hizmetleri, müşterilerin taleplerine yanıt verecek projelendirmeler ile yerine getirilmektedir.
Devamını Oku
Uluslararası ev taşımak çok zahmetli ve yorucu bir iştir. Hiç bilmediğiniz bir ülke ve tamamen yabancı olduğunuz prosedürler sizi çok zorlar. Uluslararası ev taşıma için mutlaka profesyonel destek alınması gerekir.
Devamını Oku
1 2 3 4