Uluslararası Taşınmada Eşya Depolama Hizmeti

BAFA Uluslararası Taşınma Hizmetleri > Genel > Uluslararası Taşınmada Eşya Depolama Hizmeti

Uluslararası taşınma sürecinde eşya depolama hizmeti alınırken kaliteli ve doğru hizmet alınması büyük önem taşıyor. Ayrıca karayolu taşımacılığında eşya yoğunluğu göz önüne alınarak eşya depolama hizmetinin yapılması gerekiyor. Eşya depolama hizmetinin ayrıntılı bir şekilde planlanmaması pek çok soruna neden olabiliyor. Eşya depolama hizmetinde paketleme bölümü en önemli bölüm olarak ortaya çıkıyor.

Firmamız, uzman ekiplerimiz ile eşya depolama hizmetinde sizlere profesyonel hizmet sunuyor. Aynı zamanda eşya depolama hizmetimizi istediğiniz zaman sizlere sunmaya devam ediyoruz. Eşya depolama hizmetinde, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Hizmetimizi hem titiz hem de hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Diğer taraftan eşya depolama hizmeti öncesi ekspertizlerimiz bir rapor hazırlıyor. Bu rapor doğrultusunda eşya depolama hizmetini sizlere sunuyoruz.

Eşya Depolama Hizmetinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eşya depolama hizmetinde, taşınan eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmemesi gerekiyor. Ayrıca eşyaların muhtemel bir hasara karşı garanti altına alınması gerekiyor. Eşya depolama hizmetinin doğru yapılması açısından mutlaka ekspertizlerden hizmet alınması gerekiyor. Ekspertizler evlere gelerek eşyalar hakkında incelemelerde bulunuyor. Ayrıca bu inceleme kapsamında eşyaların sigorta değerleri de belirlenmiş oluyor. Eşyaların nasıl taşınacağı, eşyaların taşınırken ne tür ambalaj kullanılacağı ve ne kadar ambalaj kullanılacağı da ekspertizlerin yaptığı incelemeler sonrası ortaya çıkıyor. Ekspertizlerin yaptığı incelemeler sonrası eşya depolama hizmetinde kaç personelin çalışacağı ve ne tür bir araç kullanılacağı da ortaya çıkıyor. Firmamız bu konuda sizlere hem kaliteli hem de profesyonel hizmet sunmaya devam ediyor.

Eşya Depolama Hizmetinde Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Eşya depolama hizmetinde, paketleme işlemi yapılırken mutlaka uzman ekiplerden hizmet alınması gerekiyor. Bu açıdan paketlenen eşyaların zarar görmemesi için kalitesiz hizmet veren yerlerin kesinlikle tercih edilmemesi gerekiyor. Paketleme işlemlerinde streç filmler, karton koliler, kraft kağıtları ve hava kabarcıklı naylonlar ön plana çıkıyor. Bu malzemelerin paketleme işlemlerine uygun bir şekilde yapılması gerekiyor. Firmamız paketleme işlemleri konusunda sizlere garantili hizmet sunmaya devam ediyor.

Eşya Depolama Hizmetinde Araç Filosu Neden Önemlidir?

Eşya depolama hizmetinde, geniş araç filosuna sahip olmak, istenilen her türlü hizmete cevap verilmesi açısından büyük önem taşıyor. Ayrıca araç filosunun geniş olması eşya depolama hizmetinin her yere ve her şekilde yapılmasını da sağlıyor. Bu açıdan eşya depolama hizmeti alırken firmanın geniş araç filosuna sahip olması büyük önem taşıyor.

Eşya Depolama Hizmetinde Envanter Kontrolü Nasıl Olmalıdır?

Eşya depolama hizmeti alırken iyi bir envanter sistemine sahip olmak gerekiyor. Eşya depolama hizmeti verilen kişide de eşya listesinin bulunması gerekiyor. Bu nedenle eşya depolama hizmeti alınan firmanın kişilere eşya listesinin bir örneğini mutlaka vermeleri gerekiyor. Alınan hizmet sonrası ortaya çıkabilecek eşya eksikliğinin tespit edilmesi açısından envanter kontrolüne gereken hassasiyetin gösterilmesi gerekiyor.