Uluslararası Sigortalı Taşıma

BAFA Uluslararası Taşınma Hizmetleri > Genel > Uluslararası Sigortalı Taşıma

Taşımacılık işlemlerinde, sigorta konusu çok hassas ve önemli olan bir konudur. Müşteriler de bu konu üzerinde önemle durduklarından dolayı firma tercih etme noktasında, bu önemli maddeyi mutlaka göz önünde bulundurmaktadırlar.

Uluslararası Nakliye Nedir?

Uluslararası ticaretin giderek daha global bir hale gelmesi, ortak bir pazara girme durumları kara-hava-deniz yolları nakliyesinde ve firmalar aracılığı ile yerine getirilen lojistik hizmetlerinde artışa sebebiyet vermiştir. Bu anlamda hizmet veren firmamız hizmet kalitesini ve standartlarını devamlı olarak arttırmaktadır. Uluslararası taşımacılık müşterilerin taleplerini doğrudan karşılamak üzere, ham maddenin başlangıç alanından, ürünün tüketildiği ya da varılması istendiği son alana dek ürün ve hizmetlerin ve bunlarla ilgili her tarz bilgi akışının etkin biçimde planlanması, sürece dahil edilmesi ve kontrol edilmesidir.

Sigortanın Önemi

Yurt içi taşımacılık işlemlerinde bile artık neredeyse sigortalama işlemi yapmayan bir firma bulunmuyorken, uluslararası taşımacılıkta bu durumun olmaması elbette doğru bir durum olamaz. Bunun için de firmamız eşya ya da ürünlerin taşıma aracı ile taşınması esnasında olası bir fiziki hasar görmesini garanti altına alıyoruz. Çeşitli taşıma vasıtalarıyla taşınan mallar ya da ürünler bu sigorta ile poliçe çerçevesi içerisinde bulunan koşullar ve klozlara göre bir kaza ya da istenmeyen olumsuz bir olaya bağlı olarak fiziken hasar alması halinde sigorta tarafından güvence altına alınır.

Sigortada Verilen Teminatlar

Uluslararası yapılan taşımacılıklardaki sigortalar, ilk uygulandıktan günümüze kadar, global olarak yaşanan dış ticaret ağındaki yenilikler, ticaretin yelpazesinde ve daha popüler bir hale gelmesinde daha hızlı bir gelişim sağlayarak günümüz sigorta uygulamaları şekline dönüşmüştür. Bunun için de çok fazla ayrıntıya sahip olduğundan sürece dahil edilmesi büyük bir titizlik ve özen istemektedir. Bu çerçevede Tam Ziya, Dar Teminat, Geniş Teminat ve Ek Teminatlar şeklinde düzenlenen teminatları içerir.

Neden Biz?

Verdiğimiz hizmet bizim en temel güvencemizdir. Bunun için de sunduğumuz hizmete dayanarak hizmet kalitesi ve çeşitliliği hakkında çok talep alan firmalar arasında olduğumuzu belirtmek isteriz. İşinde profesyonel olan vasıflı çalışan kişiler ve güçlü iletişim ağı ile birlikte kaliteli hizmet anlayışını aktif hale getirmiş bir firma olarak güncel verileri sürekli yakından takip edip zaman içerisinde kendi alanımızda kullanıyoruz. Pek çok ülkeye eşya taşıyan firmamız bu geniş hizmet ağını ile birlikte bütün ithalat ve ihracat prosedürleri konusunda sigorta çerçevesinde gerçekleştirilir.

Taşıma sırasında sağlanan bütün hizmetler müşteri memnuniyetini beraberinde getirecek biçimde uygulanır. Profesyonel hizmet takibi yapılarak doğru veri en uygun bir zaman diliminde paylaşılarak güvenilir hizmet alt yapısı meydana getirilir. Tüm süreçte bu denli şeffaf olduğumuz için, karşılıklı bir güven ortamı oluşmasını mümkün hale getiriyor. Eğer sizler de böyle bir hizmet arayışı içindeyseniz ve hala bir karar vermediyseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.