Kalite Ödüllü Taşıma Hizmeti

BAFA Uluslararası Taşınma Hizmetleri > Genel > Kalite Ödüllü Taşıma Hizmeti

Taşınma sürecinde yaşanan sorunlara son vermek amacıyla 1997 yılında kurulan Bafa Group, sadece Türkiye’de değil yurt dışında da size yardımcı oluyor. Sektörün son zamanlarda parlayan yıldızı olan firma profesyonel kadro ve ekipmanları ile dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar hizmet sağlıyor. Kalite ödüllü bu taşıma şirketinden hizmet alanlar taşınma sürecindeki sancıları çekmiyor.

Kalite Tesadüf Değildir

Yaptığı sorunsuz işler ve yüzde yüz müşteri memnuniyetinden dolayı Bafa Group, 2018 yılında Harmony Relocation Network’ün üyelerine verilen Kalite ödülünü almaya hak kazandı. Harmony Relocation Network ağında taşıma hizmeti verilmiş müşterilerden gelen oylar ile ikincilik ödülünü alan firmamız hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.

En kaliteli taşıma hizmetini ve en yüksek müşteri memnuniyetine sahip Bafa Group olduğu yerde saymıyor. Kalite hedeflerine her geçen gün yenisini ekliyor.

Bafa Group ile Taşınma

Yurt içinde ya da yurt dışında yapacağınız tüm taşınma işlerinde Bafa Group size en kaliteli hizmeti veriyor. Aldıkları ödülün hakkını verircesine çalışıyorlar. Taşınma işiniz için Bafa Group’u tercih etmeniz yeterli oluyor. Yapmanız gereken işlem taşınacak olan adresleri ve tarihi belirlemenizdir. Bafa Group sizin için taşınma planı yapıyor. Evinize geldiklerinde eşyalarınıza zarar vermeden toparlıyorlar. Yolda olma süresi boyunca kırılma gibi vakaların yaşanmaması için gereken tüm önlemleri alıyorlar. Sizin eşyalarınızı sizden daha çok düşünüyorlar. Taşınma işlemi başlamadan önce eşyalarınız sigortalanır. Böylelikle bozulan ya da kırılan eşyalarınız güven altına alınır.

Talep etmeniz durumunda eşyalarınızı belirlediğiniz süre boyunca depoluyorlar. Depolama işlemlerinden önce eşyalarınız için sigorta işlemleri yapılıyor. Depolama süreniz bittiğinde eşyalarınızı ilk bıraktığınız günkü gibi teslim alıyorsunuz.

Bafa Group Hizmetleri

Kalite ödülünü almayı hak eden Bafa Group uluslararası taşıma, ofis taşıma, evcil hayvan taşıma, kullanılmış otomobil taşıma, gümrük işlemleri, paketleme hizmeti, sigorta ve depolama işlemlerini sorunsuz olarak yapıyor. Bafa Group’tan aldığınız ilk hizmet alacağınız diğer hizmetlerin garantisidir. Taşınma bilgilerinizi firma ile paylaştığınız takdirde size profesyonel bir ekiple dönüş yapacaklardır. Sorunsuz bir taşınma hikâyesi istiyorsanız en doğru tercih Bafa Group olacaktır.