Taşınma Öncesi Ekspertiz ve Planlamayı İhmal Etmeyin

BAFA Uluslararası Taşınma Hizmetleri > Genel > Taşınma Öncesi Ekspertiz ve Planlamayı İhmal Etmeyin

Hayatınızda zor ve stresli dönemlerden biri taşınma dönemi olarak kabul edilir. Bu dönemde yaşanan süreç başından sonuna kadar taşınan kişi için oldukça zor ve yorucu bir süreç olmaktadır. Yeni bir yer bulma, eşyaları ayarlama ve sorunsuz taşıma işlemi için plan yapılmalı ve bu plan dahilinde ilerleme kaydedilmelidir. Taşınma sürecinde taşımanın nasıl yapılacağı, sizin neler yapmanız gerektiği, fiyat bilgisi ve diğer tüm konular hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız halinde bu süreci sıkıntısız atlatabilirsiniz.

Taşınma Öncesi Ekspertiz Hizmeti

Taşınma öncesinde, taşınma gerçekleştirecek firma tarafından mutlaka ekspertiz hizmeti istemeniz gerekiyor. Ekspertiz hizmeti taşınmanın nasıl gerçekleşeceğinden, fiyat bilgisinden yapmanız gereken tüm işlemlere kadar size en doğruyu bilgiyi verecek işlemdir. Ekspertiz sayesinde taşınmadan önce yapılması gereken her işlemi öğrenerek kolay bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz. Alacağınız fiyat ve yapacağınız anlaşma ile sonradan sıkıntı ya da pürüz yaşamazsınız. Ekspertiz hizmetleri firmalar tarafından ücretsiz sunulan bir hizmettir, bu hizmeti almak için para ödemek zorunda değilsiniz.

Kutulama İşlemleri

Taşınma işlemi sırasında tüm eşyaların belirli bir düzen içinde ayrılması ve paketlenmesi oldukça önemlidir. Yeni yerleşim yerinde, kısa sürede plana uygun olarak eşyaların yerleştirilmesi için taşınma sırasında, doğru şekilde eşyalar ayrılmalı ve paketlenmelidir. Kırılma ihtimali olan eşyaların itinalı şekilde ayrılması ve paketlenmesi işlemi sonrasında aynı şekilde tüm eşyalar, belirlenmiş olan araçlara doğru bir düzen ile koyulmalı ve kutularda karışıklık olmaması için etiketlenme işlemi yapılmalıdır. Nakliye için uygun hale getirilen koliler, sorunsuz şekilde taşınabilir.

Nakliye İşlemleri

Taşınmanın en yorucu taraflarından biri plansız yapılan nakliye işlemleridir. Nakliyenin kısa sürede doğru bir şekilde gerçekleşmesi için tüm programın en doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Eşyaların doğru şekilde sökülmesi, paketlenmesi ve arabalara yerleştirilmesi sonrası en uygun nakliye işlemleri gerçekleşir. Nakliyenin mutlaka sigortalı olarak taşınmasına özen göstermeniz gerekir. Sigortalı taşımacılık sorunsuz ve güvenli taşımacılık anlamına gelmektedir. Sigortalı olan tüm eşyalarınız, taşınma sırasında koruma altına alınır, yaşanabilecek tüm zararınız karşılanır.

Taşınma Hizmetlerimiz

Firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin taşınma stresini yaşamadan sorunsuz bir şekilde yeni yerine yerleşmesi ve rahat etmesidir. Bunun için gerekli olan tüm hizmetleri ve en yeni taşınma yöntemlerini müşterilerimize sunmaktayız. Nakliye yardımı isteyen müşterilerimize ilk etapta taşınma planı çıkarmak adına ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sağlıyor ve daha sağlıklı hizmet sunuyoruz. Kaliteli uzman kadromuz ve yeni araç filomuz sayesinde tüm işlemleri kısa sürede gerçekleştiriyor ve size yeni yerinize en kısa sürede yerleşme garantisi sağlıyoruz. Taşınmak ve uyum sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı diyebileceğiniz, şekilde en uygun taşınma maliyeti için bize ulaşmanız ve bilgi almanız yeterli olacaktır.