Nakliye

Ev eşyalarınızın gümrük işlemleri tamamlanmasına istinaden Hava/Kara/Deniz yolu ile nakliyesi gideceğiniz ülkenin gümrük birimine kadar gerçekleşir.

Hava Yolu

Hava Yolu ile yapılan taşınmalar anlaşmalı Hava yolu firmaları ile teslimat adresiniz deki ilgili gümrük birimine kadar gerçekleşir. İlgili Ülkede Network ofisimiz giriş gümrük işlemlerini yaparak eşyaları gümrük biriminden ev adresinize kadar teslim hizmetlerini yerine getirir.

Deniz Yolu

Deniz yolu ile yapılan taşınmalar Parsiyel ( LCL) , 20DC , 40DC , 40HC Konteyner kullanılarak anlaşmalı Gemi Firmaları ile teslimat adresinize en yakın limana kadar gerçekleşir. İlgili Ülkedeki Network ofisimiz eşyalarınızın gümrük işlemlerini yaparak Konteyneri limandan ev adresinize kadar getirip teslim hizmetlerini gerçekleştirir.

Container Hazim Ölçüleri Tablosu – İç Ölçüler
  Uzunluk Genişlik Yükseklik Toplam
LCL Parsiyel 2,20 m 1,15 m 2,00 m 5.00 cbm
20 ‘DC Conatiner 5,90 m 2,35 m 2,39 m 33.00 cbm
40 ‘DC Container 12,03 m 2,35 m 2,38 m 67.00 cbm
40 ‘Hi-Cube Container 12,03 m 2,35 m 2,69 m 76.00 cbm

Ev eşyalarınızın hacmine göre Konteyner kullanılır , az hacimli olan eşyalarınız için LCL gönderim daha ekonomik olur. LCL Gönderimlerde ev eşyalarının herhangi bir hasar veya ziyana uğramaması için Konteyner içine yüklenebilen özel sandıklar yapılarak eşyaların emniyetli bir şekilde gönderimi sağlanır.

Konteyner dezenfekte edilmiş olarak Limandan alınarak ev adresinize getirilir.Ekiplerimizce paketlenmiş ve listelenmiş eşyalarınız büyük bir özenle Konteyner e yüklenerek kontrolünüz altında mühürlenir ve limana sevk edilir.

Kara Yolu

Karayolu ile yapılan taşınmalar ev eşyası taşıması için özel dizayn edilmiş Firmamıza ait öz mal araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

Sizi arayalım

Taşınma bilgilerinizi paylaşın.